Ik ben online Chatten Nu
Certificaat
China Achievers Automation Limited certificaten
—— Mohammed Al-Farsi, Inkoop
—— Inkoopmanager
—— Directeur van de toeleveringsketen
—— Operatiesmanager
—— Engineering Manager
—— Hoofd van de aanbesteding
Yokogawa ZR22G-015-S-Q-C-R-M-E-A Oxygen Analyzer | In-situ, Zirconia, High Temperature, 4-20mA+HART
Productdetails:
Plaats van herkomst: JP
Merknaam: Yokogawa
Certificering: ATEX
Modelnummer: ZR22G-015-SQCRMEA
Document: ACH-AB-P+F-E+H-IFM-ASCO-YOK...WA.pdf
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking Details: KARTON
Levertijd: Bespreekbaar
Betalingscondities: T/T,XT,ALIPAY
Levering vermogen: 100 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Voeding: 12-30 V DC (tweedraads) omgevingstemperatuur: -40°C tot 80°C (-40°F tot 176°F)
Markeren:
Yokogawa ZR22G zuurstofanalysator
in situ zirkoniumdioxidezuurstofanalysator
zuurstofanalysator op hoge temperatuur met HART
Yokogawa ZR22G-015-S-Q-C-R-M-E-A zuurstofanalysator specificaties.
Productoverzicht
Technische specificaties
Parameter
Specificatie
Vervaardiging- Ik weet het niet.
Yokogawa Electric Corporation
Reeks- Ik weet het niet.
ZR-serie (zirconiezuurstofanalysatoren)
Model- Ik weet het niet.
ZR22G-015-S-Q-C-R-M-E-A
Productsoort- Ik weet het niet.
In-situ zirconiezuurstofanalysator (sonde)
Meetingsbeginsel- Ik weet het niet.
Zirkoniumoxidecel
Meetbereik- Ik weet het niet.
Typisch 0,1% tot 25% O2 (standaard)
Precisiteit- Ik weet het niet.
Typisch ±0,5% van de waarde (meer dan 1% O2)
Probe-invoeglengte- Ik weet het niet.
1500 mm (1,5 m) aangegeven met "015"
Procesverbinding- Ik weet het niet.
Flanken (type gedefinieerd door een achtervoegsel)
Procestemperatuur- Ik weet het niet.
Tot 700°C (1292°F) (afhankelijk van de sonde)
Typ van verwarming- Ik weet het niet.
Intern (voor het handhaven van de celtemperatuur)
Uitgangssignaal- Ik weet het niet.
4-20mA DC met HART-protocol
Stroomvoorziening- Ik weet het niet.
100-240V wisselstroom, 50/60Hz
Kalibratiegaspoort- Ik weet het niet.
Ja (volgens het achtervoegsel)
Certificeringen- Ik weet het niet.
CE, cULus, ATEX, IECEx
Belangrijkste kenmerken
  • In situ meten:Directe installatie in de rookgasleiding voor snelle, representatieve analyse
  • Hoge temperatuurcapaciteit:met een vermogen van meer dan 50 W